Başkan

ERHAN KUŞCU

AK PARTİ ÇUBUK İLÇE BAŞKANI

            1983 tarihinde Ankara doğan Erhan KUŞCU, İlk ve orta öğrenimini çubuk ilçesinde, lise öğrenimini Ankara ticaret meslek lisesinde tamamladı.  Ön Lisans eğitimini Celal Bayar Üniversitesi DMYO Muhasebe bölümünde, lisans eğitimini de Anadolu üniversitesi işletme fakültesinde tamamlamıştır. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Uluslararası ticaret ve finans alanında Yüksek lisans eğitimi devam etmektedir.

2009 Yılından itibaren Serbest  Muhasebeci  Mali Müşavir olarak mesleki  hayatını sürdürmektedir.

 Çubuk ilçemizde faaliyet gösteren bazı Sivil toplum kuruluşlarında yönetim düzeyinde görev alan Erhan KUŞCU, Mesleki faaliyeti ile birlikte bilirkişilik yapmaktadır.

AK Parti Çubuk ilçe teşkilatımızın 2017 yılında yapmış olduğu 6. Olağan kongre ile Yönetim Kurulu üyesi ve görev dağılımından sonra Seçim işleri başkan yardımcılığı görevlerini yürütmüştür. 18.12.2018 tarihinde AK Parti Çubuk İlçe Başkanlığı görevine getirilmiştir. 24/10/ 2020 tarihinde yapılan 7.olağan ilçe kongresi ile güven tazeleyerek ilçe başkanı olarak seçilen ve görevini sürdürmekte olan  Erhan KUŞCU evli ve 3 çocuk babasıdır.